(096) 856 84 49    (050) 265 45 68    (098) 799 26 28 (сервісний центр)

Про продукцію

Інтернет-магазин «Светкомплект», який спеціалізується на світлодіодному освітленні, пропонує широкий асортимент продукції. Ознайомитися з ним можна в нашому каталозі, а наші фахівці із задоволенням допоможуть вирішити будь-яку задачу з підбором товару.

Популярність світлодіодного освітлення промислового, офісного та побутового призначення зростає стрімкими темпами. Пояснюється це рядом чинників: низький рівень енергоспоживання, висока надійність, тривалий термін служби, екологічність, безпека, універсальність.

В асортименті «Светкомплект» представлені:

Світлодіодні джерела освітлення бувають найрізноманітніших технічних специфікацій, відрізняються високою якістю матеріалів і простотою конструкції, а також відображають останні тенденції в дизайні освітлювальних приладів. До кожного придбаного виробу додаються документи, що підтверджують високі технічні характеристики.

1. Лампи
Світлодіодні лампи
• Галогенні лампи

2. Світильники
Led-світильники
Led-світильники класичні та декоративні
Led-світильники класичні
Алюмінієві світильники
Кришталеві світильники
Меблеві світильники
Накладні світильники

3. Світлодіодні стрічки

4. Прожектори

5. Підсвітки

6. Комплектуючі
У каталозі продукції ви знайдете необхідні комплектуючі для світлодіодної системи освітлення. Світлодіодні джерела світла мають великий термін служби, і тільки якісні комплектуючі дозволять раціонально і ефективно їх експлуатувати.
Трансформатори і контролери
Коннектори і патрони

Ми запрошуємо вас ознайомитися з широким асортиментом продукції високої якості, нашими цінами, умовами продажу, способами доставки, а також акціями, знижками і вигідними пропозиціями.

Кожна одиниця пропонованої продукції в інтернет-магазині «Светкомплект» має сертифікат відповідності якості. Ми надаємо можливість перевірити замовлення при отриманні. Також забезпечується гарантований обмін/повернення при умові що, упаковка не пошкоджена.

Скачати каталог товарів

 

Скасувати
Вхід в магазин
Логін або e-mail
Пароль
або
Зареєструватися