(096) 856 84 49    (050) 265 45 68    (098) 799 26 28 (сервісний центр)

Люстри і світильники в стилі лофт

Одним з популярних стилів в сучасному інтер'єрі можна назвати лофт, особливостями якого є поєднання різних архітектурних рішень, переважно холодні кольори, максимально функціональні і прості меблі, великі вікна і відсутність прикрас. Девіз стилю лофт звучить як «максимум світла і повітря, мінімум перегородок».В інтернет-магазині світлодіодного освітлення Светкомплект можна знайти вироби, які виготовлені спеціально для оформлення приміщень в цьому популярному стилі. Виробник представляє лінійку світильників, які ідеально підходять, враховуючи особливості стилю лофт.

Цей стиль найбільше підходить не тільки для економних людей, які дотримуються принципу «мінімум витрат, максимум практичності і простоти». Індустріальний стиль буде до смаку людям творчих професій, власникам приміщень з вільним плануванням, де є достатньо простору для втілення будь-яких фантазій дизайнера, а також людям, які віддають перевагу нестандартним рішенням.

Світильники Светкомплект в стилі лофт

Чим відрізняються вироби для індустріального або «горищного» дизайну? Ці світильники мають ті ж характеристики, як і стиль лофт:
- практичність;
- однотонна гамма кольорів;
- мінімалізм в прикрасах.

Основним акцентом в оформленні цих світильників можна назвати функціональність і практичність. Цим підкреслюється їх легкість і естетичність.

У каталозі інтернет-магазину Светкомплект покупцям наданий широкий асортимент виробів, які ідеально впишуться в інтер'єр стилю лофт. Це світильники з плафонами різних геометричних форм, люстри, які складаються з декількох лампочок на довгих проводах або з'єднаних штангами і інші цікаві моделі.

Ціни в інтернет-магазині Светкомплект

Продукція в нашому інтернет-магазині розрахована на покупців з різним бюджетом, тому кожен зможе знайти люстру або світильник у стилі лофт, які будуть відповідати будь-яким фінансовим можливостям і необхідним вимогам.

Замовлення, оплата та доставка товару в магазині Светкомплект

В інтернет-магазині Светкомплект нескладно здійснювати покупки. Для цього достатньо вибрати відповідну модель і оформити замовлення на сайті. Забрати покупку можна в Києві або скористатися послугами кур'єра або службою доставки.

Оплатити можна декількома способами: готівкою кур'єру або в офісі менеджеру, переведенням грошових коштів на наш рахунок з кредитних або платіжних карток MasterCard або VISA, або безготівковим розрахунком.

Гарантія та повернення товару

Головним принципом нашої компанії є чесність і турбота про клієнтів, тому в інтернет-магазині Светкомплект можна повернути продукцію по гарантії відповідно до Закону України про захист прав споживача. Це відноситься до неякісного товару, який неможливо використовувати за призначенням з вини виробника або продавця.

Якщо необхідна допомога або консультація нашого фахівця, можна зателефонувати за вказаними номерами телефону або замовити зворотній дзвінок.

Скасувати
Вхід в магазин
Логін або e-mail
Пароль
або
Зареєструватися