(096) 856 84 49    (050) 265 45 68    (098) 799 26 28 (сервісний центр)

LED лампи

Світлодіодні лампи (LED) є новими технологіями освітлення, які стали в останні кілька років дуже популярними. Світлодіод - це напівпровідниковий прилад, який перетворює в світло електричну напругу. Залежно від хімічного складу цього напівпровідника буде залежити спектр випромінюваного світла.

Переваги та недоліки LED ламп

Популярність серед споживачів світлодіодних ламп пояснюється багатьма перевагами цієї новітньої технології. Найголовнішим плюсом таких приладів можна назвати низьке споживання енергії в порівнянні зі звичайним освітленням (LED лампа 10 Вт рівносильна лампочці розжарювання 100 Вт).

Також можна назвати й інші переваги світлодіодного освітлення. До них відносяться:
- тривалий термін експлуатації (в середньому 40-50 тисяч годин). Якщо підрахувати щоденну роботу лампочки близько 5 годин, то в загальному вийде 10 років. Це суттєва економія в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання.
- відсутність ультрафіолетового випромінювання і екологічна безпека приладу.
- швидкий розігрів лампи.
- ударостійкість і невелика вага.

У LED лампочок є і недоліки. Наприклад, їх ціна набагато вище, ніж у звичайних ламп. Але з огляду на термін експлуатації і енергоспоживання, світлодіодні прилади дуже швидко окупають свою вартість. Деякі споживачі вважають недоліком холодний спектр світла світлодіодів. Але в нашому інтернет-магазині Светкомплект представлений широкий асортимент LED лампочок, у яких не тільки холодне світло, але і приємне тепле. Кожен споживач може вибрати для себе відповідний прилад.

Лампи LED Светкомплект

У каталозі нашого інтернет-магазину Светкомплект покупці можуть бачити різні моделі LED ламп, які відрізняються спектром освітлення, формою і потужністю.

1. Лампочки загального призначення.

2. Капсульні лампи.

3. Точкові лампочки.

4. Прилади LED Filament.

5. Трубчасті лампи.

Будь-який з наших покупців зможе вибрати з широкого асортименту необхідний для себе товар.

Ціни в інтернет-магазині Светкомплект

В інтернет-магазині Светкомплект вартість товарів розрахована на покупців з різними фінансовими можливостями. Крім того, ми проводимо різні акції і нашим клієнтам пропонуються товари зі знижками.

Замовлення, оплата та доставка LED ламп в магазині Светкомплект

Як зробити замовлення в інтернет-магазині Светкомплект? Для цього потрібно з нашої продукції вибрати відповідну модель світлодіодного приладу. Якщо виникають питання або потрібна консультація фахівця, наші співробітники допоможуть визначитися з необхідною моделлю, враховуючи всі вимоги та побажання клієнта. Жителі і гості столиці можуть свої покупки забрати в нашому офісі або кур'єр доставить за потрібною адресою. Покупцям з інших міст України можна скористатися службами доставки.
Оплата здійснюється готівкою кур'єру або менеджеру в нашому офісі, безготівковим розрахунком або шляхом переказу коштів з платіжних або кредитних карт MasterCard або VISA.

Гарантія та повернення товару

Наша компанія піклується про своїх клієнтів і надає можливість повернути продукцію по гарантії. Відповідно до Закону України про захист прав споживача, це відноситься до товару, який неможливо використовувати за призначенням з вини виробника або продавця.

Скасувати
Вхід в магазин
Логін або e-mail
Пароль
або
Зареєструватися